Kontroler finansowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • raportowanie miesięcznych wyników finansowych
  • analiza i ocena głównych KPI
  • wsparcie jednostek biznesowych w decyzjach zarządczych
  • koordynacja procesu forecastowania i budżetowania dla jednostek biznesowych
  • planowanie finansowe kwartalne/roczne
  • udział w projektach wewnętrzn

Czego oczekujemy:

  • min. 3- letnie doświadczenie w controllingu produkcyjnym
  • wykształcenie wyższe z obszaru finanse, rachunkowość, ekonomia itp.
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. B2
  • bardzo dobra umiejętność pracy z Ms Excel (mile widziana znajomość technologii Power Query)
  • umiejętność interpretowania danych, samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP

Benefity:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • multisport
  • premia roczna
  • praca hybrydowa (możliwość pracy z Poznania i Nowego Tomyśla po okresie próbnym)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Poznań
  • Kontroler Poznań
  • Kontroler jakości Poznań
  • Kontroler biletów Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Pośrednik finansowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696