Kontroler Finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
lisek.app
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz, prognoz, planów, a także budżetów
  • Kontrola realizacji budżetów oraz analiza odchyleń
  • Dostarczanie wyjaśnień do miesięcznych wyników, analiza trendów oraz monitorowanie wyników w stosunku do celów
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku (kontrola poprawności księgowań, kalkulacja rezerw itp.)
  • Współpraca z audytorem
  • Przygotowywanie i proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie kosztów operacyjnych
  • Ścisła współpraca z działem księgowości
  • Analiza i optymalizacja kapitału obrotowego oraz planowanie Cash Flow
  • Kontrola operacji magazynowych

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z dziedziny finansów, w tym sprawozdawczości finansowej oraz rachunkowości zarządcze
  • Jesteś otwarty/a na pracę w dynamicznym środowisku
  • Masz poczucie obowiązku za powierzone tematy
  • Min. 3-letnie doświadczenie w firmie z grupy Big4 (audyt finansowy, Financial due dilligence)
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office (szczególnie w zakresie MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Pakiet medyczny w Medicover
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole
  • Pracę w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dobrą atmosferę i partnerskie relacje
  • Owoce, warzywa, soki i lody w firmowej kuchni
  • Imprezy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392