Kontroler finansowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Dla naszego klienta lidera na rynku krajowym, nalężącego do międzynarodowej grupy kapitałowej poszukujemy kontrolera finansowego, który dołączy do kilkuosobowego zespołu kontrolingu. Kontroler będzie ściśle współpracował z DF oraz kierownikami pozostałych działów.

Z uwagi na rozbudowę struktur, zapraszamy do rekrutacji kandydatów z poziomu specjalisty oraz experta.

Twój zakres obowiązków:

•  Organizacja / koordynacja oraz przygotowywanie raportów operacyjno-finansowych lokalnie oraz dla potrzeb Grupy

•  Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku finansowego, budżetowaniu oraz prognozowaniu

•  Monitoring kosztów produkcyjnych, przychodów i analiza odchyleń od prognozy/budżetu

•  Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc

•  Bieżąca współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi

•  Udział w opracowywaniu wniosków inwestycyjnych

Nasze wymagania:

•  Wyższe wykształcenie ekonomiczne

•  Min. 4 lata doświadczenia w dziale kontrolingu, mile widziane w firmie produkcyjnej

•  Praktyczna, zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

•  Znajomość narzędzi do optymalizacji procesów kontrolingowych

•  Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

•  Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

•  Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

•  Odpowiedzialność i terminowość

Co oferujemy:

•  Opiekę medyczną

•  Ubezpieczenie grupowe

•  Karta Multisport

•  Szkolenia językowe

  • Praca Kielce
  • Kontroler Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Analityk finansowy Kielce
  • Dyrektor finansowy Kielce
  • Pośrednik finansowy Kielce
  • Kontroler biletów Kielce
  • Kontroler jakości Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045