Kontroler Finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Dla naszego Klienta z branży leasingowej poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Kontrolera Finansowego. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:
• Aktywny udział w zamknięciu miesiąca i raportowaniu danych finansowych
• Przygotowywanie budżetu, forecastów i planów długoterminowych, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
• Przygotowywanie bieżących analiz w zakresie poszczególnych poziomów marży operacyjnej oraz opex
• Wyciąganie wniosków z przygotowanych analiz i wyliczeń oraz formułowanie rekomendacji
• Aktywne poszukiwanie i proponowanie usprawnień w procesach finansowych
• Zarządzanie płynnością finansową, w tym przygotowywanie cash flow długo i krótkoterminowego
• Bliska współpraca z działami: Sprzedaży, Operacji, Zakupów, Księgowości
• Wdrażanie i udoskonalanie procesów raportowania, planowania oraz kontrolowania rentowności biznesu (produktów, kanałów sprzedaży)

Oczekiwania:
• Doświadczenie zdobyte na stanowisku kontrolera finansowego
• Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne
• Doświadczenie w tworzeniu złożonych modeli i kompleksowego zautomatyzowanego raportowania
• Biegła znajomość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel), znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
• Zaawansowana znajomość języka angielskiego
• Silne umiejętności komunikacyjne, duża samodzielność w wykonywaniu zadań, chęć doskonalenia umiejętności kontrolingowych, proaktywność, odpowiedzialność, skrupulatność, dociekliwość, analityczny umysł

Co oferuje nasz Klient:
• Wyzwania zawodowe, w tym możliwość udziału w projekcie integracji 2 organizacji będących liderami w swojej branży i pracę w globalnej organizacji
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• Pracę w systemie hybrydowym z elastycznymi godzinami pracy
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka zdrowotna, platforma benefitowa, karta Multisport, premia roczna

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567