Kontroler finansowy (1)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży usługowej.

Obowiązki

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych
  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji
  • Analiza odchyleń
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
  • Przygotowywanie prognoz finansowych
  • Tworzenie analiz i raportów finansowych
  • Nadzorowanie przeprowadzanych operacji finansowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, ekonomią)
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka finansowe, Specjalisty ds. controlingu
  • Znajomość zasad rachunkowości i księgowości
  • Znajomość systemu SAP oraz Programu Microsoft Excel
  • Doświadczenie w pracy w dziale audytu finansowego (mile widziane)
  • Certyfikat ACCA (mile widziane)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Jasną ścieżkę rozwoju
  • Możliwość awansu

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448