Kontroler Finansowy
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
LINK Sp. z o.o.
31. 5. 2024

LINK jest wiodącą firmą transportowo-logistyczną znaną ze swojej wiedzy i niezawodności. Jesteśmy obecni na rynku od ponad trzech dekad, zatrudniamy ekspertów branży transportowej, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu napędzającego innowacje i doskonałość w świecie transportu i logistyki.
OBOWIĄZKI:
- udział w tworzeniu symulacji, prognoz, raportów, zestawień i analiz finansowych wspierających kadrę zarządczą w podejmowaniu decyzji
- udział w procesie rocznego budżetowania i kwartalnego forecastowania
- udział w procesie zamknięcia miesiąca
- kontrola realizacji planów, analiza odchyleń
- rozwój wykorzystywanych narzędzi i optymalizacja raportowania
WYMAGANIA:
- bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność analitycznego myślenia
- samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
MILE WIDZIANE:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy w firmie z branży TSL
- znajomość systemu SAP
- znajomość Power BI
- znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL)
ZAPEWNIAMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży TSL, która obsługuje ponad 100 000 zleceń rocznie
- pracę w trybie stacjonarnym lub hybrydowym
- możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia w branży TSL – nieustannie się szkolimy
- udział w ciekawych projektach w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
- pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć
- przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy z dostępem do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy
- dofinansowanie do karty Multisport
- prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie
- drużynę sportową LINK
- pracę hybrydową po okresie wdrożenia (1 dzień z domu, 4 dni z biura)

  • Praca Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055