Kontroler Finansowy
  • Kobylnica
Kobylnica, Kobylnica, pomorskie, Polska
INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Indeka to firma rodzinna z ponad 35 letnim doświadczeniem, która na przestrzeni lat rozwinęła się w znaczącego w regionie przewoźnika, spedytora oraz operatora logistycznego. Mając do dyspozycji flotę ok. 250 pojazdów oraz centra logistyczne o powierzchni ok. 100.000 metrów kwadratowych, z sukcesem świadczy usługi dla czołowych producentów w regionie i Europie.

Jeżeli chcesz dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu oraz pomóc rozwijać nowe obszary działalności ugruntowanego na rynku przedsiębiorcy – to ogłoszenie może być właśnie dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy na stanowisko: Kontroler finansowy.
Zakres obowiązków:

  • Kontrola należności pod kątem ograniczenia ryzyka wynikającego z opóźnień płatniczych kontrahentów,
  • Kontrola i monitorowanie opóźnień płatniczych kontrahentów poprzez kontakty telefoniczne i pisemne,
  • Bieżąca weryfikacja poprawności danych kontrahentów w bazie,
  • Kontrola limitów kontrahentów, oraz zgłaszanie kontrahentów do windykacji zewnętrznej,
  • Praktyczna  umiejętność analizy rozrachunków,
  • Wyjaśnianie prawidłowości rozliczeń,
  • Ścisła współpraca z działem księgowym oraz innymi działami spółki, w kwestii wyjaśniania rozliczeń,
  • Bieżące raportowanie o podjętych działaniach.

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Mile widziane doświadczenie w windykacji/kontrolingu,
  • Swoboda poruszania się w środowisku MS Windows z pakietem Office (Excel),
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, pracowitość, otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Karta multisport,
  • Wynagrodzenie: 6-7,5 tys. brutto w zależności od kwalifikacji,
  • Praca jednozmianowa 8-16.

  • Praca Kobylnica
  • Kobylnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087