Kontroler ds. Planowania Produkcji
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Starion Poland Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola produkcji w celu osiągniecia celu biznesowego i finansowego
  • Współpraca z managerami działów w celu zaplanowania działań produkcyjnych i poprawy ich czasu realizacji
  • Tworzenie i sprawdzanie planu produkcji
  • Opracowywanie technik kontroli zapasów w celu uniknięcia braków i nadwyżek w stanach magazynowych
  • Kontrola zamówień klienta zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Pomoc w kontrolowaniu kosztów produkcji przy zachowaniu standardów jakości
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez odpowiednie planowanie materiałów
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia realizacji planu produkcyjnego
  • Kontrola magazynowa oraz zarzadzanie zapasami magazynowymi poprzez monitoring systemu klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego;
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • bardzo wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min B2 umożliwiające swobodna komunikację

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • kartę multisport oraz świadczenia z ZFŚS
  • owocowe środy, karty urodzinowe

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584