Kontroler ds. Jakości w Zakładzie Mięsa Drobiowego
  • Ciechanów, ciechanowski, mazowieckie
Ciechanów
Cedrob S.A.
10. 9. 2024

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ciechanów

OBOWIĄZKI:

- monitorowanie bieżącego poziomu jakości wyrobów

- kontrola przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym

- kontrola zgodności procesów produkcyjnych z obowiązującymi procedurami, instrukcjami

- nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością

-weryfikacja procesów pod kątem zgodności z wymaganiami systemów jakościowych (HACCP, IFS, BRC)

- realizacja powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego

- sporządzanie raportów z wykonanej pracy

OCZEKIWANIA:

- wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria produkcji, zootechnika, rolnictwo

- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (4 x w tygodniu po 10 godzin - zmiany dzienne i nocne)

- dyspozycyjność

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- dokładność

- umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy

- mile widziane doświadczenie

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Ubezpieczenie Grupowe PZU

• wszelkie środki i szkolenia niezbędne do wykonywania obowiązków

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierającą poniższą

• klauzule

• Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy: maciej.rekrutacja.cd@obpon.pl Tel. 23-323-32-06

• Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584