KONTROLER DS JAKOŚCI
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
FABER-CNC Marcin Winnicki
22. 5. 2024

Firma FABER-CNC działa od kilkudziesięciu lat w branży obróbki CNC. Fundamentem naszego sukcesu na rynku produkcji precyzyjnych komponentów jest bezkompromisowość i pasja w działaniu.Zdajemy sobie sprawę, że kluczowym składnikiem potencjału naszej firmy są pracownicy. Z tego też względu nieustannie poszukujemy nowych talentów mogących zasilić nasze szeregi. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pracowitą i chciałbyś się rozwijać w nowoczesnej i perspektywicznej branży, prześlij nam swoją aplikację!

Obowiązki

  • • weryfikacja zgodności wykonania wyrobu z dokumentacją techniczną za pomocą przyrządów pomiarowych
  • • prowadzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania

  • -Wykształcenie techniczne
  • -Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • -Znajomość zasad i technik pomiarów
  • -Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • -Znajomość rysunku technicznego
  • -Umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • -Odpowiedzialność, systematyczność oraz samodzielność
  • Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań,jesteśmy w stanie przyuczyć Cię do zawodu

Oferujemy

  • •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • •atrakcyjne wynagrodzenie, systemy premiowe
  • •Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • •możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • •dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla pracowników W FIRMIE Allianz
  • • karta medyczna / karta multisport

  • Praca Włocławek
  • Kontroler jakości Włocławek
  • Kontroler Włocławek
  • Kontroler biletów Włocławek
  • Specjalista ds. telekomunikacji Włocławek
  • Specjalista ds. PR Włocławek
  • Specjalista ds. Sprzedaży Włocławek
  • Specjalista ds. Zakupów Włocławek
  • Specjalista ds. marketingu Włocławek
  • Specjalista ds. ofertowania Włocławek
  • Specjalista ds. Zarządzania Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018