KONTROLER DOSTAW
  • Smętowo
pomorskie, Smętowo, pomorskie, Polska
Netto Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Obowiązki

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i wielozadaniowość
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególność MS Excel

Wymagania

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego” czy „Bank Pomysłów Netto”)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Oferujemy

  • Kontrola oraz przyjęcie dostaw
  • Współpraca z Dostawcami
  • Współpraca z Analitykami Dostaw i Kupcami
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Kontrola jakościowa

Źródło: Netto/Praca

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 851
    20 080