Kontroler Czystości / Inspektor Służby Pięter
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Mazowieckie, Polska
Hotel Warszawianka
12. 3. 2024

Hotel Warszawianka poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:
INSPEKTOR/KA SŁUŻBY PIĘTER - KONTROLER CZYSTOŚCI
Opis stanowiska:
- czuwanie nad stanem i jakością wyposażenia pokoi hotelowych i pomieszczeń służbowych przydzielonego rejonu,
- dbanie o estetykę, czystość i stan sanitarny pokoi hotelowych, ciągów komunikacyjnych wyznaczonego rejonu,
-organizowanie sprawnej i właściwej obsługi gości hotelowych przez koordynowanie pracy pokojowych,
-kontrola wykonania przekazanego polecenia.
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Wysoki poziomu kultury osobistej,
- Dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
- Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Regularne szkolenia stanowiskowe,
- Strój służbowy,
- Elastyczny czas pracy.
WAŻNE
Zgodnie z przepisami RODO, rozpatrywane będą t y l k o CV z poniższą klauzulą informacyjną:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Ważne: Administratorem danych jest Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock. Otrzymane dane nie będą nikomu udostępniane. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę.”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714