Kontroler Biznesowy Należności
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

84161

Obowiązki

  • Raportowanie, analiza i kontrola należności / bonusów zakupowych od dostawców i wpływu na rentowność oferty
  • Raportowanie stanu zarejestrowanych akcji Sell Out’owych oraz kontrola budżetów akcji marketingowcyh
  • Analiza wpływu zmiany warunków z dostawcami, negocjacji, działań promocyjnych i pricingowych
  • Raportowanie i wyjaśnianie odchyleń poziomu bonusów i dopłat do sprzedaży vs PY, prognoza, plan
  • Cykliczne planowanie poziomu bonusów zakupowych i wsparcia do sprzedaży
  • Raportowanie bonusów międzynarodowych i automatyzacja procesu ich estymacji
  • Przygotowywanie Business Summary i rekomendacji działań w obszarze back marży
  • Prowadzenie projektów i działań mających na celu ciągłą poprawę warunków zakupowych z dostawcami
  • Ścisła współpraca z Działem Kontrolingu, Księgowości i Działem Zakupu
  • Rozwój i usprawnianie narzędzi i raportów do analizy należności od dostawców

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale Analiz Biznesowych / Kontrolingu / Finansach
  • Znajomość SAP, BI oraz praktyczna znajomość programu Excel
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Szeroka wiedza z zakresu analizy należności, rozliczeń z dostawcami, zarządzania rentownością oferty
  • Umiejętność budowania modeli i analiz biznesowych, przygotowywania biznes summary oraz proponowanie zmian
  • Umiejętność posługiwania się gotowymi analizami biznesowymi i wyciągania wniosków
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne oraz zrozumienie potrzeb biznesu i zorientowanie na klienta wewnętrznego (dział Kontrolingu, dział Zakupu)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536