Kontroler
  • Grodzisk Mazowiecki
Kontroler
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Mercus-Bus sp. z o.o.
30. 4. 2024

Firma Mercus-Bus mieszcząca się w miejscowości Urszulin od lat zajmuje się produkcją ekskluzywnych pojazdów wycieczkowych. Nowoczesny styl, jakość oraz oryginalny design stały się przyczyną wzrostu popularności naszych produktów w ogólnoświatowej branży transportowej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób gotowych zaangażować się w działalność naszego zespołu i podjąć pracę na stanowisku:
Kontroler
Zakres obowiązków w obszarze:
1. ISO 9001/2015 -System zarządzania jakością PN-EN ISO 9001/2015- nadzorowanie wszystkich obszarów SZJ w Spółce -Nadzór nad terminowym legalizowaniem lub uwierzytelnianiem przyrządów pomiarowych
2. Produkcja: -Udział w przygotowaniach do uzyskania homologacji - Kontrola produkcji zgodnie z Planem Kontroli Produkcji CoP -Reprezentowanie Spółki podczas audytów zewnętrznych dot. produkcji
3. Administracja: -Nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi (konserwacja, naprawy, terminowe przeglądy okresowe, dozory UDT ) -Udział w przeglądach obiektów budowlanych i usuwanie ewentualnych zaleceń pokontrolnych. -Monitorowanie odbioru nieczystości zgodnie z harmonogramem i ewentualne interwencje -Kontrola nad stanowiskami zagrożonymi wybuchem, a w tym kontrola harmonogramy sprzątania, zabezpieczenia odzieży antyelektrostatycznej dla pracowników -Dbałość o sprawność i ważność sprzętu P.Poż (gaśnice, hydranty suche, pompa)
Wymagania: doświadczenie i znajomość normy PN-EN ISO 9001/2015
i
ogólna wiedza na temat mechaniki samochodowej będą dodatkowym atutem,
predyspozycje- chęć poznawania nowych zagadnień, zainteresowania motoryzacją, komunikacja z ludźmi, zdolności manualne, pozytywne nastawienie na nowe doświadczenia.
Oferujemy: • Umowę o pracę
Praca stacjonarna w siedzibie Spółki od pon-pt. 8-16 • Program dodatkowych świadczeń pracowniczych karta multisport • Współpracę oraz pomoc doświadczonej kadry • Możliwość rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia zawodowego
W celu przystąpienia do procesu rekrutacji proszę o przesłanie CV z załączoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692