Kontroler/-ka jakości w Dąbrowie Górniczej
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
HR TEAM Sp. z o. o.
27. 8. 2024
28,95zł/h brutto (ok 4870zł brutto miesięcznie)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Kontroler/-ka jakości

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza

Specyfikacja zakładu: Kontrola lusterek samochodowych i zbiorników spryskiwaczy

Wymagania:

  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Umiejętność wykonywania raportów dziennych

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości detali zakupowych, odlewniczych, lakierowanych i wtryskowych
  • Kontrola wyrobów gotowych (lusterka/zbiorniki)

Oferujemy:

  • Stawka: 28,95zł/h brutto (ok 4870zł brutto miesięcznie)
  • Umowa zlecenie
  • System pracy: 3 zmiany po 8h (6-14, 14-22, 22-6)
  • Możliwa praca w weekendy – według zapotrzebowania
  • transport pracowniczy z wyznaczonych przystanków

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler biletów Dąbrowa Górnicza
  • Pracownicy uczelni w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Dąbrowa Górnicza
  • Doradca podatkowy w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567