Kontrola jakości - pracownik produkcyjny
  • Kętrzyn
Kętrzyn, Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
3. 10. 2024

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Kontrola jakości - pracownik produkcyjny.

Obowiązki

  • wizualna kontrola komponentów,
  • inspekcja wzrokowa detali.

Wymagania

  • dobry wzrok, spostrzegawczość oraz systematyczność,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy długoterminowej,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • opieka koordynatora,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,

  • Praca Kętrzyn
  • Pracownik biurowy Kętrzyn
  • Pracownik fizyczny Kętrzyn
  • Pracownik produkcji Kętrzyn
  • Kętrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521