Kontrola jakości, pakowanie gotowych produktów - bez doświadczenia!
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz nowej pracy albo swojego pierwszego zatrudnienia? Daj sobie szansę i aplikuj! Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Tel: 665 120 130

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę Klienta już po 6 miesiącach
  • wynagrodzenie na start 4280 zł brutto (podwyżka od 2 miesiąca pracy oraz kolejna po przepracowanych 5 miesiącach)
  • możliwość zdobycia miesięcznej premii za brak absencji
  • dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe) na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • pakowanie i sortowanie gotowych produktów zgodnie z wytycznymi
  • kontrola jakości produktów oraz opakowań

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30,21:30-5:30)
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy

  • Praca Zabrze
  • Kontroler jakości Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075