Kontrola Jakości/ oferta idealna dla studentów/ 2 zm. Tarnowo Pod.
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
10. 10. 2024

Poszukujemy osób do obszaru kontroli jakości w Tarnowie Podgórnym, zakład z branży samochodowej

Wymagany status studenta

Jeśli jesteś studentem dołącz zyskasz Exact Future - stawka brutto=netto

Opis stanowiska:

kontrola części samochodowych pod kątem uszkodzeń mechanicznych oraz wykonywanie drobnych

Wymagania: status studenta

Oferujemy:

stawka godzinowa 28,10 zł brutto

pracę w systemie 2 zmianowym (bez nocek)

ubezpieczenie NNW

możliwość szybszej wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu, po przepracowaniu min. 2 miesięcy) - Exact Pay

wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO

szkolenie stanowiskowe

umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

opiekę oraz pomoc Koordynatora

formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849