Kontrola Jakości Obsługi Klienta - jednorazowe zlecenie
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Twoje Znamiona
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Jednorazowe Zlecenie - Kontrola Jakości Obsługi Klienta
Poszukujemy osoby do jednorazowego zlecenia polegającego na przeprowadzeniu kontroli jakości stosowania procedur obsługi klienta przez dział obsługi w Centrum Medycznym Badania Znamion w Warszawie.
Opis zlecenia:
Miejsce: Centrum Medyczne Badania Znamion, Poznań
Czas trwania: około 3 godziny
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obserwację i ocenę jakości obsługi klienta przez pracowników centrum medycznego, zgodnie z dostarczonymi wytycznymi i procedurami.
Wymagania:
Status studenta
Rzetelność i skrupulatność w ocenie jakości usług
Umiejętność obiektywnej obserwacji, notowania spostrzeżeń oraz zwracania uwagi na szczegóły
Dostępność do realizacji zlecenia w ustalonym terminie (w ciągu 2-3 tygodni)
Doświadczenie w kontroli jakości lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
Wynagrodzenie za jednorazowe zlecenie w wysokości 200-250 zł/brutto z możliwością późniejszej współpracy przy podobnych projektach
Przyjazną współpracę i jasne wytyczne do realizacji zlecenia
Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o zgłoszenie poprzez ankietę w Google Forms.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd65vta6FkDruYY9ES6RbYOLady8m5DU55VzYIUcXOK8N1NSg/viewform?usp=sf_link

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894