Kontrola Jakości Obsługi Klienta - jednorazowe zlecenie
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Twoje Znamiona
19. 9. 2024

Poszukujemy osoby do jednorazowego zlecenia polegającego na przeprowadzeniu kontroli jakości stosowania procedur obsługi klienta przez dział obsługi w Centrum Medycznym Badania Znamion w Poznaniu.
Opis zlecenia:
- Miejsce: Centrum Medyczne Badania Znamion, Poznań
- Czas trwania: 2-3 godziny
- Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obserwację i ocenę jakości obsługi klienta przez pracowników centrum medycznego, zgodnie z dostarczonymi wytycznymi i procedurami.
Wymagania:
- Status studenta
- Rzetelność i skrupulatność w ocenie jakości usług
- Umiejętność obiektywnej obserwacji, notowania spostrzeżeń oraz zwracania uwagi na szczegóły
- Dostępność do realizacji zlecenia w ustalonym terminie (w ciągu 2-3 tygodni)
- Doświadczenie w kontroli jakości lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- Wynagrodzenie za jednorazowe zlecenie w wysokości 200-250 zł/brutto z możliwością późniejszej współpracy przy podobnych projektach
- Przyjazną współpracę i jasne wytyczne do realizacji zlecenia
Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o zgłoszenie poprzez ankietę w Google Forms do dnia 30.09.2024 r.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7PUuuMgk3mUs4LwjjDsroPrzUFMX-0beakCE05Wlf53-IDQ/viewform?usp=sf_link

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Kontroler jakości Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584