Kontrola jakości - 2 zm. -Gwarantowany dojazd/ Zimna Wódka
  • Zimna Wódka, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle
opolskie, Zimna Wódka, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
11. 6. 2024

Aktualnie poszukujemy osób do obszaru kontroli jakości na zakład w Zimnej Wódce zajmujący się produkcją półosi samochodowych

Opis stanowiska:

kontrola komponentów na podstawie instrukcji

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - liczą się Twoje chęci!

Oferujemy:

stawkę godzinową 27,70 zł brutto

szkolenie stanowiskowe

system 2 zmianowym (6-14 i 14-22)

opiekę oraz pomoc dedykowanego Koordynatora

dodatek weekendowy, sobota +50%, niedziela +100%

możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

program stypendialny Exact Future, zyskaj 15 000 zł na naukę

formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

kartę Multisport

ubezpieczenie NNW szkolne dla dzieci

wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914