Konsultant z Niemieckim, Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PRACA OD ZARAZ

Dla firmy z branży BPO z nowoczesnym biurem poszukujemy kandydatów ze znajomością języka Niemieckiego oraz Angielskiego na stanowisko Konsultanta. Firma mieści się w ścisłym centrum Łodzi. Nie wymagamy doświadczenia. Jest możliwość pracy na pełen etat lub część i ustalenie własnego grafiku.

Start: 23.09 do końca Grudnia 2024

Obowiązki:

- Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym;

- Praca na projekcie połączeń przychodzących;

- Wsparcie klientów w zamówieniach oraz bieżących sytuacjach;

- Aktualizowanie bazy danych;

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

- Język Niemiecki - bardzo dobra znajomość (min. B2);

- Język Angielski - bardzo dobra znajomość (min. B2);

- Gotowość do pracy hybrydowej z centrum Łodzi (min. 20 godzin w tygodniu);

- Sumienność i dokładność.

Benefity:

- Umowa o pracę na czas określony podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;

- Praca w nowej międzynarodowej firmie w centrum Łodzi;

- Zdobycie doświadczenia w środowisku korporacyjnym;

- Prywatna opieka medyczna;

- Ubezpieczenie na życie;

- Karta sportowa;

- Świetna atmosfera w biurze! Na to każdy zwraca uwagę :)

  • Praca Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192