Konsultant/Wdrożeniowiec Comarch ERP XL
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 3. 2024

Nasz klient specjalizuje się we wdrażaniu informatycznych systemów wspomagających zarządzanie firmą (ERP, WMS, CRM, BI). Od 20 lat współpracują z COMARCH S.A. i są jednym z największych w kraju partnerów tej firmy. W swojej ofercie mają również tworzenie oprogramowania uzupełniającego systemy Comarch w oparciu o narzędzia i usługi wbudowane w Comarch API, Microsoft MS SQL Server oraz wykorzystujące Crystal Reports, Transact-SQL i technologię .NET.

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (w tym laptop + dodatkowy monitor, telefon- również do użytku prywatnego)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zakończone certyfikatami
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub umowa o współpracę typu B2B.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracę hybrydową z biura(Wrocław) lub w pełni zdalną
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Płatny urlop na B2B

Obowiązki:

  • Analiza potrzeb Klienta i opracowanie Projektu Wdrożenia
  • Przeprowadzenie wdrożenia systemu (instalacja, konfiguracja, migracja danych)
  • Przeszkolenie Klienta z zakresu funkcjonalności oprogramowania
  • Wsparcie Klienta podczas uruchomienia systemu
  • Przekazanie wdrożonego systemu pod opiekę Działu Wsparcia Klienta

Wymagania:

  • 3 letnie Doświadczenie we wdrażaniu lub serwisowaniu systemu Comarch ERP XL
  • Znajomość zagadnień z obszarów: księgowość i kadry-płace lub handel, magazyn i produkcja.
  • Znajomość SQL(zaawansowane zapytania, proste funkcje)
  • Prawo jazd kat. B
  • Gotowość do rzadkich wyjazdów służbowych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Crystal Reports
  • Doświadczenie z SOAP/API

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Wdrożeniowiec Gorzów Wielkopolski
  • Konsultant Gorzów Wielkopolski
  • Konsultant ślubny Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714