Konsultant w biurze podróży
  • Warszawa, CH Ferio Wawer
mazowieckie, Warszawa, CH Ferio Wawer, mazowieckie, Polska
Biuro franczyzowe TUI
9. 4. 2024

Poszukujemy pracownika do TUI Centrum Podróży Wawer (biuro franczyzowe TUI) mieszczącego się w Centrum Handlowym Ferio Wawer
Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych, miejsc hotelowych, ubezpieczeń i innych produktów z naszej oferty

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w branży turystycznej w sprzedaży ofert
  • znajomość oferty TUI (warunek konieczny)
  • znajomość systemów rezerwacyjnych
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowizję od sprzedaży
  • zagraniczne wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne
  • elastyczny grafik

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532