Konsultant w Agencji Pracy Tymczasowej - koordynator. Praca w HR!
  • Domaniewice
Domaniewice, Domaniewice, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
28. 8. 2024

HSS Work Sp. Z o.o. (nr certyfikatu 22915) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu dla wielu klientów na terenie Polski. Jeśli pasjonujesz się obszarem HR-u, posiadasz doświadczenie w rekrutacji lub chciałbyś/chciałabyś je zdobyć to trafiłeś/trafiłaś idealnie!

Obowiązki

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej
  • przygotowanie dokumentacji kadrowej
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami, kandydatami i pracownikami
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby klienta lub pracodawcy

Wymagania

  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze HR
  • doświadczenie w zakresie rekrutacji - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach
  • proaktywnej i otwartej postawy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - MOŻLIOWOŚĆ ZAWARCIA UMOWY ZLECENIE - zależnie od Twoich potrzeb!
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • dodatki - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinasowanie do karty sportowej, dofinasowanie do kursów i szkoleń
  • przyjazną i rodzinną atmosferę w pracy
  • samodzielność w działaniu na zajmowanym stanowisku
  • otwartość Organizacji na Twoje pomysły

  • Miejsce pracy - STRYKÓW

  • Praca Domaniewice
  • Konsultant Domaniewice
  • Domaniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544