Konsultant telefonicznych ds. sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Media System sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż: Twoim głównym zadaniem będzie prezentowanie ofert bankowych, telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych: Razem będziemy dążyć do osiągnięcia i przekroczenia ustalonych celów sprzedażowych.
  • Obsługa klienta: Zapewnianie klientom wysokiej jakości obsługi oraz budowanie trwałych i pozytywnych relacji.

Nasze wymagania

  • Energia i zaangażowanie: Szukamy osób, które wkładają serce w swoją pracę.
  • Punktualność: Liczy się nie tylko efektywność, ale także profesjonalizm i rzetelność.
  • Otwartość na ludzi: Nasza praca opiera się na budowaniu relacji z klientami, dlatego umiejętność komunikacji jest kluczowa.
  • Pozytywne podejście: Wierzymy, że pozytywne nastawienie przyciąga sukces!
  • Chęć nauki i rozwoju: Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności, to jesteś właściwą osobą.
  • Nienaganna dykcja: Jasna i zrozumiała komunikacja jest podstawą efektywnej pracy.
  • Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

  • Gwarantowaną podstawę plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne: Twoja praca będzie odpowiednio doceniona.
  • Szkolenia przygotowujące do pracy: Nie musisz być ekspertem, z nami nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz!
  • Intensywny rozwój zawodowy: Tutaj każdy dzień to nowe możliwości.
  • Przyjemną atmosferę pracy: Bo wiemy, że motywacja to klucz do sukcesu!
  • W pełni wyposażone zaplecze socjalne, chillroom: Ponieważ cenna jest dla nas równowaga między pracą a odpoczynkiem.
  • Ubezpieczenie grupowe od pierwszego dnia pracy: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne.
  • Czasoumilacze, gry, konkursy, zabawy, poczęstunki: Różnorodne formy integracji i rozrywki.
  • Nasz autorski program MediaKiosk: Zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody - bo doceniamy Twoją pracę!
  • System poleceń znajomych do pracy: zachęcamy do rekomendowania innych talentów.
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia: Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Zapraszamy Cię do Naszego Zespołu!

Czy czujesz w sobie pasję do sprzedaży i chęć rozwijania się w tym obszarze? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta Telefonicznego ds. Sprzedaży, których cechuje zaangażowanie, entuzjazm oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Konsultant Bydgoszcz
  • Konsultant ślubny Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080