Konsultant telefoniczny sieci Play- do sprzedaży usług dodatkowych
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Polcall Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako konsultant telefoniczny będziesz odpowiedzialny za:

  • utrzymanie pozytywnego kontaktu z klientami
  • przedstawianie im nowych ofert
  • dosprzedaż usług dodatkowych

WYMAGANIA:

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności przez 25 h tygodniowo (15 h uczniowie/studenci)
  • Umiejętności nawiązywania relacji
  • Pozytywnego nastawienia
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

OFERUJEMY:

Co mamy dla Ciebie?

  • Wypłata zawsze na czas i to 2 razy w miesiącu!
  • Stawka 28,10 zł brutto/godz. + premie
  • Elastyczny grafik 8:00-20:00
  • Wolne weekendy

Nie pozwól aby okazja przeszła Ci koło nosa... Aplikuj i zostań członkiem naszego zespołu! :)

  • Praca Częstochowa
  • Organizator usług Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Technik usług fryzjerskich Częstochowa
  • Konsultant Częstochowa
  • Konsultant ślubny Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544