Konsultant telefoniczny (m/k)
  • Grzędy
mazowieckie, Grzędy, mazowieckie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie połączeń wychodzących do potencjalnych Klientów,
  • Umawianie spotkań Handlowcom z potencjalnymi Klientami,
  • Wprowadzanie danych do bazy,
  • Przygotowywania raportów.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie),
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Przejęcie pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo Jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres czerwiec - wrzesień 2024, z możliwością stałego zatrudnienia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 -16:00,
  • Pracę w dynamicznej organizacji oraz możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080