Konsultant Telefoniczny ds. Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ADT Group
16. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Na stanowisku Konsultanta Telefonicznego ds. Sprzedaży będziesz:

•pozyskiwał i inicjował relacje biznesowe z obecnymi oraz nowymi Klientami firmy,

•wykonywał połączenia telefoniczne w celu umówienia spotkań z nowymi Klientami firmy,

•zarządzał bazą danych o klientach,

•współuczestniczył w przygotowywaniu prezentacji i ofert dla Klientów biznesowych.

Nasze wymagania

Czekamy na Twoją aplikację, jeśli:

•masz chęć do nauki i rozwoju profesjonalnego,

•posiadasz doświadczenie w bezpośredniej telefonicznej obsłudze Klienta (będzie to atut),

•cechuje Cię determinacja i sumienność w podejmowanych działaniach,

•jesteś osobą towarzyską, uśmiechniętą i łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi,

•chciałbyś w przyszłości pracować jako Account Manager w zgranym Dziale Handlowym,

•posiadasz znajomość środowiska MS Office.

To oferujemy

  • szkolenia budujące Twoją wiedzę i kompetencje,
  • pracę w zespole o wysokiej kulturze, w przyjaznej atmosferze,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy,
  • codzienny kontakt z fascynującym światem nowoczesnych technologii i biznesu,
  • przejrzysty i atrakcyjny sposób premiowania.

Dzięki pracy w ADT:

  • zdobędziesz cenne doświadczenie w kompetentnej firmie IT z ciekawymi ludźmi na pokładzie,
  • będziesz współpracował i rozwijał się z zespołem doświadczonych specjalistów,
  • będziesz miał możliwość rozwijania się w kierunku stanowiska Account Manager.

Zaaplikuj teraz, a otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć swoją karierę z ADT Group, prześlij nam swoje CV.

ADT Group

ADT Group Sp. z o.o. to firma IT o ugruntowanej pozycji rynkowej. Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół pasjonatów sprawnie poruszających się zarówno w przestrzeni infrastruktury, bezpieczeństwa oraz oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów budowy i modernizacji infrastruktury informatycznej. Równolegle rozwijamy autorskie rozwiązania aplikacyjne wykorzystując najnowsze sposoby zarządzania i realizacji złożonych projektów programistycznych. Ze szczerą pasją niesiemy wartość dodaną naszym Klientom, pomagając im osiągać założone cele biznesowe.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć swoją karierę z ADT Group, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj ☺Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ADT Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym”

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018