Konsultant telefoniczny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eurofinance
8. 8. 2024

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant telefoniczny.

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań naszym Agentom Ubezpieczeniowym pracującym w terenie
  • Obsługa powierzonego Ci portfela klientów
  • Informowanie o produktach firmy

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami. Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Komunikatywność i otwartość na ludzi
  • Zaangażowanie w pracę i sumienność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wieloskładnikowy system wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne, prowizje sprzedażowe i premie comiesięczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Pełne wsparcie szkoleniowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
  • Bezpłatny dojazd do/z pracy do najbliższego przystanku autobusowego
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Praca w przyjaznym zespole

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536