Konsultant Telefoniczny
  • Warszawa, Bezpośrednie wejście do budynku ze stacji metra Rondo Daszyńskiego
mazowieckie, Warszawa, Bezpośrednie wejście do budynku ze stacji metra Rondo Daszyńskiego, mazowieckie, Polska
Bellora Group Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z celami sprzedażowymi.
  • Aktualizacja i zarządzanie bazą danych klientów.
  • Informowanie o ofertach i promocjach.
  • Wysokiej jakości obsługa klienta i budowanie relacji.
  • Koordynacja spotkań i prezentacji handlowych.

Wymagania:

  • Umiejętność efektywnej komunikacji telefonicznej.
  • Zdolności perswazyjne i negocjacyjne.
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputerowej, w tym CRM.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Motywacja do pracy na wynik i w systemie prowizyjnym.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe 8000 PLN brutto plus atrakcyjny system prowizji i premii.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznym sektorze marketingowym.
  • Kandydaci zainteresowani proszeni są o przesłanie swojej aplikacji. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w energicznym i wspierającym zespole!

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648