Konsultant Systemu Erp Microsoft Dynamics 365 (Ax) W Obszarze Finansów I Księgowości
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
COIG S.A.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wdrażanie systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations Enterprise edition (dawniej Dynamics AX), Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych, Szkolenie użytkowników, Zdalna (telefoniczna i poprzez system Helpdesk) pomoc użytkownikom, Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej systemu. WYMAGANIA: wykształcenie wyższe doświadczenia w obsłudze i wdrażaniu systemów ERP w obszarach Magazynów, Zakupów, Sprzedaży i Logistyki dobra znajomość pakietu MS Office a szczególności MS Excel znajomość zagadnień związanych relacyjnymi bazami danych MS SQL znajomości technik integracji systemów i analiz biznesowych umiejętność współpracy pracy w zespole umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji otwartości na poszerzanie wiedzy i kompetencji znajomości języka angielskiego prawo jazdy kategorii B dyspozycyjność Mile widziane: doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics AX lub Dynamics 365 OFERUJEMY: udział w projektach wykorzystujących jeden z najnowocześniejszych systemów ERP na rynku przyjazną atmosferę pracy, stabilną pracę w firmie będącej liderem na rynku, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, atrakcyjne warunki płacy i pracy.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Konsultant Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Konsultant ślubny Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392