Konsultant / Starszy Konsultant ESG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań

  • uczestnictwo w różnorodnych projektach z obszaru ESG,
  • wsparcie spółek w przygotowaniu do raportowania zgodnie z CSRD,
  • przygotowanie / atestacja raportów zrównoważonego rozwoju,
  • Udział w pozyskiwaniu klientów z obszaru ESG
  • identyfikacja i wsparcie w dostosowaniu do zmieniających się wymagań regulacyjnych,
  • analiza zgodności z wymogami Taksonomii UE,
  • obliczanie śladu węglowego organizacji oraz produktów.

Wymagania

  • posiadasz minimum 1- roczne doświadczenie zawodowe w obszarze ESG, doświadczenie w firmie konsultingowej mile widziane,
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • znasz standardy raportowania CSRD, GRI, TCFD,
  • potrafisz efektywnie pracować w grupie oraz masz doświadczenie w pracy projektowej,

Oferujemy

  • pracę na nowym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz współtworzenie nowego działu
  • możliwość rozwoju zawodowego w stronę roli kierownika działu ESG
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miła i rodzinną atmosferę

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018