Konsultant / Software Developer - Microsoft Dynamics 365 (k/m)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.
31. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole programistów
  • Wdrożenie do X++ i poznanie oprogramowania „Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations“
  • Rozwój / programowanie systemu ERP zgodnie z wymaganiami naszych działów specjalistycznych
  • Wsparcie naszych działów specjalistycznych przy wdrażaniu nowego oprogramowania
  • Testowanie i dokumentowanie wszystkich zmian
  • Odpowiedzialność za wsparcie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o kierunku informatycznym
  • Znajomość popularnych języków programowania oraz gotowość do zapoznania się z nowymi językami programowania (przede wszystkim X++)
  • Analityczny sposób myślenia, szybka percepcja
  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Wdrożenie w Niemczech oraz gotowość do odbywania regularnych podróży służbowych do centrali w Niemczech

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Praca zespołowa & Events
  • Inowacyjna siedziba "House of Inspiration "
  • Dodatkowe benefity
  • Stała ekspansja
  • Onboarding & rozwój
  • Firma rodzinna & szybkie decyzje
  • Ergonomiczne miejsca pracy
  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone

Grupa Saller jest właścicielem nieruchomości komercyjnych w Niemczech, Czechach , Polsce i na Słowacji. Grupa Saller kompleksowo zajmuje się planowaniem, kierowaniem pracami budowlanymi, wynajmem oraz zarządzaniem własnymi parkami i centrami handlowymi. Funkcjonująca od prawie 40 lat firma jest kierowana bezpośrednio przez właścicieli i stale ekspanduje na rynkach. Łączna powierzchnia wynajmu Grupy Saller w Europie wynosi 2.000.000 m2.

  • Praca Wrocław
  • Konsultant Wrocław
  • Konsultant ślubny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055