Konsultant SAP SD
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Cyclad
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP SD
  • SAP MM

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Branża: Przemysłowa

Siedziba firmy: Kraków, Przedmieście Warszawskie

Obszar projektu: SD 75%, MM 25%

Praca zdalna: do 80%, 1 lub 2 dni w biurze tygodniowo

Długość projektu: długofalowa współpraca

Język angielski: B2/C1

Metodologia: Agile

Twój zakres obowiązków

  • Dostosowywanie modułów SAP SD/MM zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • Świadczenie wsparcia w zakresie drugiej i trzeciej linii dla modułów SD/MM
  • Współpraca i koordynacja z innymi konsultantami oraz działami operacyjnymi
  • Tworzenie koncepcji testów i szkoleń oraz ich wdrażanie
  • Pełnienie roli analityka biznesowego i konsultanta dla innych oddziałów oraz ich właścicieli procesów i kluczowych użytkowników
  • Rozwijanie globalnych procesów zmapowanych w SAP
  • Współpraca z programistami przy opracowaniu raportów i ocen

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w roli Konsultanta SAP SD/MM
  • Biegłość w zakresie konfiguracji i modyfikacji modułów SD/MM
  • Wyższe wykształcenie techniczne, informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność prostego wyjaśniania kwestii technicznych biznesowi
  • Kompetencje w zakresie zarządzania projektami
  • Orientacja na klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w SAP Competence Center
  • Niepowtarzalna możliwość konsultowania i rozwijania procesów globalnie
  • Szeroki zakres obowiązków, ambitne cele możliwości rozwoju i wpływu na codzienne czynności
  • Transparente i Agile-owe środowisko pracy
  • Pakiet Benefit obejmujący prywatną opiekę medyczną LuxMed, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Eventy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • HR Screening
  • Technical interview
  • Project interview

Cyclad

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

- Myślimy i działamy globalnie

- Oferujemy duże możliwości rozwoju

- Jesteśmy obecni w 7 biurach na 3 kontynentach

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Aby cv było brane pod uwagę również przy innych rekrutacjach firmy Cyclad prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: IOD@cyclad.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 lit. b, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu i wizerunek, na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji – dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie zgoda kandydata na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO). Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Dane osobowe podane przez kandydata związane z:- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu, nie dłużej jednak niż 5 lat od dnia ostatniej aktualizacji danych kandydata.Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom współpracującym ze Spółką w zakresie pośrednictwa pracy, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe, po wyrażeniu zgody przez kandydata, mogą być również udostępnione potencjalnemu pracodawcy, na rzecz którego prowadzony jest proces rekrutacji. Podanie danych osobowych kandydata w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie przez kandydata innych danych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych w wymaganym zakresie lub wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych spowoduje niemożność uwzględnienia aplikacji w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

  • Praca Katowice
  • Konsultant Katowice
  • Konsultant ślubny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479