Konsultant SAP S 4HANA
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
HTH Recruitment
30. 5. 2024

Poszukujemy Konsultanta SAP z doświadczeniem w branży retail, który dołączy do globalnego zespołu naszego klienta. Kandydat na tym stanowisku będzie częścią zespołu Konsultantów SAP, odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i obsługę poszczególnych modułów SAP. Codzienne obowiązki obejmują analizowanie potrzeb biznesowych klientów, tworzenie specyfikacji technicznych, konfigurowanie systemu i przeprowadzanie testów akceptacyjnych oraz inne zadania związane z implementacja modułów.

Zapraszamy Kandydatów, którzy mają doświadczenie w jednym z poniższych modułów SAP:

  • SAP S/4HANA, aATP (available-to-promise) oraz zarządzanie zwrotami (ARUN)
  • SAP S/4HANA, PP/DS (Production Planning/Detailed Scheduling)
  • SAP S/4HANA, SD (Sales and Distribution), MM (Materials Management), PP (Production Planning),
  • SAP FI (Financial Accounting) i CO (Controlling)

Zadania na tym stanowisku:

  • Przeprowadzanie analiz procesów biznesowych klienta związanych z wdrażaniem SAP S/4HANA.
  • Współpraca z programistami w tworzeniu Dokumentów Projektowych Funkcjonalnych (FDD).
  • Konfigurowanie SAP S/4HANA w celu wsparcia procesów klienta, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania danymi podstawowymi.
  • Testowanie rozwiązań i konfiguracji w celu zapewnienia funkcjonalności i integralności.
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oraz udzielanie wsparcia w trakcie fazy testów.
  • Uczestnictwo w analizie procesów biznesowych firmy w celu zrozumienia wymagań.
  • Pomoc w opracowywaniu planów działania, współpraca z interesariuszami i architektami.
  • Tworzenie kompleksowych instrukcji użytkownika i dokumentacji.
  • Udział w testach end-to-end i wsparcie dla zespołów funkcjonalnych.
  • Współpraca przy procesie uruchomienia i wsparcie po wdrożeniu.

Wymagania:

  • Silne zrozumienie systemu i co najmniej kilka ukończonych pełnych projektów (mile widziane doświadczenie w branży retail).
  • Doświadczenie z technologiami i platformami, które wspierają przetwarzanie danych, takimi jak Rabbit, Kafka, lub Azure.
  • Umiejętność integracji w obszarze SAP S/4HANA oraz dogłębna wiedza z zakresu jednego lub kilku wymienionych modułów.
  • Umiejętności analityczne, doświadczenie w projektach, szkoleniach i wsparciu użytkowników.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i priorytetyzacji zadań w dynamicznym środowisku.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne do współpracy z członkami zespołu i interesariuszami.
  • Orientacja na jakość i terminowość.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Praca Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080