Konsultant SAP HR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Eviden Polska S.A.
10. 10. 2024

Eviden Polska koncentruje się na obszarach biznesu Atos, związanych z technologiami cyfrowymi, Chmurą, Big Data i bezpieczeństwem. Jest światowym liderem w opartej na danych, bezpiecznej i zrównoważonej transformacji cyfrowej. Jako firma cyfrowa nowej generacji, zajmująca wiodącą pozycję na całym świecie w obszarze technologii cyfrowych, Chmury, danych, zaawansowanych obliczeń i bezpieczeństwa, zapewnia bogatą wiedzę specjalistyczną dla wszystkich sektorów rynku w ponad 53 krajach.

Łącząc unikalne, zaawansowane technologie w całym cyfrowym kontinuum, dzięki 57 000 światowej klasy ekspertów, Eviden rozszerza możliwości technologii dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych, pomagając im budować cyfrową przyszłość. Eviden to biznes Grupy Atos, którego roczne przychody na świecie wynoszą ok. 5 miliardów euro.

Miasto: Warszawa/Łódź/Gdańsk

Rodzaj umowy: umowa o pracę/kontrakt B2B

Praca zdalna, hybrydowa lub z biura

O projektach:

Projekty wdrożeniowe oraz rozwojowo-utrzymaniowe, na rynku krajowym oraz zagranicznym, we wszystkich technologiach SAP ERP w zakresie HR.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie i rozwój systemów naszych Klientów oraz udział w projektach wdrożeniowych
  •  Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z Klientami

Nasze wymagania:

  • Znajomość procesów w ramach modułu SAP HR oraz procesów kadrowych
  • Doświadczenie w konfiguracji w ramach modułu SAP HR PA/TM/OM (w roli konsultanta utrzymaniowego i / lub konsultanta wdrożeniowego)
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów, przekazywania wiedzy i pracy w zespole
  • Chęć rozwoju kompetencji, zaangażowanie, determinacja w rozwiązywaniu problemów
  • Dodatkowe atuty:
  • Studia wyższe (informatyczne, ekonomiczne, zarządzanie)
  • Znajomość języka programowania/debugowania w języku ABAP
  • Certyfikacja SAP
  • Znajomość modułu PY
  • Udział w przynajmniej 1 pełnym cyklu wdrożeniowym

 Oferujemy:

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 53 krajach
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju:
  • Otwarta ścieżka rozwojowa
  • Stały dostęp do platform szkoleniowych Eviden
  • Możliwość projektowania i tworzenia rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Dostęp do globalnych programów szkoleniowych, umożliwiających certyfikację w obszarach SAP
  • Możliwość rozwoju w zakresie modułów HCM systemu SAP ERP (PA, OM, PT, PY), Fiori oraz Success Factors

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport
  • Dofinansowanie kursów języków
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca zdalna
  • Dofinansowanie do pasji
  • Vouchery i bilety
  • Świętowanie wyjątkowych dni

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087