KONSULTANT SAP HCM
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1069889501

Obowiązki

  • uzgadniasz założenia i specyfikacje zmian dla systemu SAP HCM,
  • opracowujesz koncepcje dla nowych rozwiązań w systemie,
  • współpracując z dostawcą zewnętrznym i koordynujesz z biznesem realizację uzgodnionych prac,
  • weryfikujesz jakość oprogramowania dostarczanego przez dostawców zewnętrznych,
  • poszukujesz i wdrażasz usprawnienia w procesie wytwórczym zgodnie z ideą „ciągłego doskonalenia",
  • wspierasz kluczowych użytkowników (departament HR) w ramach prac II linii wsparcia,
  • poznajesz szeroki ekosystem rozwiązań SAPowych współpracujących z SAP HR m.in: SAP SuccessFactors, Fiori, CUA, SAP Business Technology Platform, SAP Cloud Platform Integration, Cloud Connector.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080