Konsultant SAP FI
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Praktyczna znajomość SAP, w tym bezpośrednie konfigurowanie modułu FI: Księga Główna, Księgi Należności i Zobowiązań, Ewidencja Aktywów, funkcjonalności zamykania okresów, funkcjonalności skarbowości, Koszty Elementów, Kosztów Centrum, Wewnętrzne zlecenia itp.

Wymagania:

  • Dobre zrozumienie procesów finansowych;
  • Doświadczenie jako konsultant funkcjonalny oraz w projektach wdrożeniowych/migracji systemów;
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Doświadczenie z ERP i S/4HANA;
  • Znajomość metodologii Agile/Activate;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne z klientami i w zespole;
  • Angielski (co najmniej średnio zaawansowany).

Mile widziane:

  • Szerokie doświadczenie w migracji danych, zwłaszcza dla SAP;
  • Wiedza o strategiach i narzędziach migracji danych SAP, np. Migration Cockpit/Object Modeler;
  • Dobra znajomość funkcjonalności FI-AA/RE-FX.

Pracodawca oferuje:

  • Młody i przyjazny zespół;
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • Imprezy firmowe i integracyjne;
  • Pakiet benefitów (herbata, kawa, płatne zajęcia sportowe, ubezpieczenie zdrowotne itp.);
  • Kursy językowe.

  • Praca Wrocław
  • Konsultant Wrocław
  • Konsultant ślubny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696