Konsultant SAP EWM
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach wdrażania i rozwijania SAP lub projektach wsparcia i utrzymania SAP w obszarze zarządzania magazynem;
  • Rozumienie zależności i współzależności między różnymi modułami funkcjonalnymi SAP i stosowanie tej wiedzy do definiowania i rozwiązywania problemów;
  • Uczestnictwo lub prowadzenie zbierania wymagań użytkowników, projektowania blueprints i dokumentacji;
  • Doradztwo dla firm w odpowiednim wykorzystaniu systemu SAP;
  • Przegląd, analiza i ocena obecnych procesów biznesowych dla zarządzania magazynem;
  • Projektowanie przyszłych procesów biznesowych dla zarządzania magazynem opartych na globalnych szablonach i najlepszych praktykach;
  • Prowadzenie i wspomaganie sesji projektowych SAP;
  • Konfiguracja i utrzymanie odpowiednich komponentów ECC, w tym m.in. SAP WM/EWM (w tym dokumentacja);
  • Wsparcie użytkowników biznesowych w dostarczaniu szkoleń dla użytkowników końcowych;
  • Wykonywanie lub zarządzanie wsparciem produkcyjnym procesów biznesowych SAP w razie potrzeby.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w realizacji projektów i konfiguracji funkcjonalności SAP EWM jako konsultant.
  • Znajomość modułów SAP ERP MM, SAP ERP WMS będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza o SAP EWM, decentralizowanym EWM i Cloud WM w rozwiązaniach S/4HANA.
  • Doświadczenie we wdrażaniu integracji EWM-TM, EWM-MM, EWM-QM. Znajomość interfejsów, kluczowych punktów integracji i najlepszych praktyk.
  • Doświadczenie w konfiguracji struktury magazynowej.
  • Znajomość procesów przyjęcia towarów, wydania towarów, uzupełniania zapasów i inwentaryzacji fizycznej w EWM.
  • Doświadczenie w konfiguracji strategii składowania i wydawania towarów.
  • Znajomość sterowania procesami magazynowymi i układem magazynowym.
  • Znajomość procesu Cross Docking.
  • Wiedza o RF Framework i konfiguracji ekranów RF dla różnych urządzeń mobilnych.

Pracodawca oferuje:

  • Młody i przyjazny zespół;
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • Imprezy firmowe i integracyjne;
  • Pakiet benefitów (herbata, kawa, płatne zajęcia sportowe, ubezpieczenie zdrowotne itp.);
  • Kursy językowe.

  • Praca Wrocław
  • Konsultant Wrocław
  • Konsultant ślubny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914