Konsultant SAP CO
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Solaris Bus & Coach sp. z o.o.
27. 9. 2024

Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • wsparcie rozwoju nowych i istniejących rozwiązań w systemie SAP CO oraz SAP BW,
  • analiza i ocena występujących incydentów,
  • optymalizacja narzędzi i procesów zgodnych ze standardami firmy,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne),
  • znajomość modułu SAP CO,
  • doświadczenie z SAP BW lub SAC będzie dodatkowym atutem,
  • minimum roczne doświadczenia w roli konsultanta SAP CO albo minimum 2-letnie doświadczenia w roli key-usera SAP w obszarze CO,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, analizy danych i procesów,
  • znajomość aspektów planowania prac projektowych/testów funkcjonalnych,
  • mile widziany udział w projektach wdrożeniowych SAP,
  • doświadczenie w środowisku S/4 HANA będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Co oferujemy:

  • premię roczną,
  • dofinansowanie wakacji,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
  • ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,
  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
  • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
  • ubezpieczenie grupowe,
  • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,
  • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,
  • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
  • parking dla pracowników,
  • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
  • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
  • program „Mam Pomysł”.

  • Praca Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392