Konsultant SAP BASIS
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 3. 2024

Nasz klient to globalny lider w dziedzinie technologii informatycznych i doradztwa, który od ponad 50 lat współpracuje z największymi firmami na świecie, oferując innowacyjne usługi, produkty i platformy. Działa w 55 krajach na pięciu kontynentach, zatrudniając ponad 603 000 pracowników z 153 różnych narodowości. Firma pomaga dokonywać istotnej zmiany zarówno dla swoich klientów, jak i społeczności, którym służą, oferując usługi w różnych branżach, takich jak bankowość, ubezpieczenia, opieka zdrowotna, produkcja, usługi publiczne, handel detaliczny, podróże i logistyka. Wśród oferowanych produktów i platform znajdują się TCS ADD™, TCS BaNCS™, ignio™, Quartz™ – The Smart Ledgers™, Jile™, TCS iON™ i wiele innych. Szukamy ekspertów w różnych dziedzinach, aby dołączyli do naszego zespołu i wspólnie kontynuowaliśmy rozwój na rynku globalnym. Oferujemy możliwości rozwoju kariery oraz programy szkoleniowe, zachęcając do dołączenia do zespołu osób z różnych środowisk i dziedzin życia.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Możliwość posługiwania się na co dzień językami obcymi i najnowszymi technologiami.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Dostęp do platformy MyBenefit, gdzie istnieje możliwość wyboru spośród wielu benefitów (Sport, Turystyka, Kultura, Rekreacja itp.)
  • Karta sportowa (Multisport).
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do szerokiej gamy platform edukacyjnych i rozwojowych.
  • Zniżki na bilety do teatru.
  • Praca w wielokulturowym środowisku.

Obowiązki:

  • Udzielanie zespołowi wskazówek technicznych dotyczących SAP BASIS.
  • Wsparcie na wezwanie w przypadku krytycznych problemów.
  • Udział w spotkaniach z klientami.
  • Raportowanie statusów.

Wymagania:

  • Doświadczenie z zakresu administracji SAP Basis (instalacje, aktualizacje itp.)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z Basis.
  • Nastawienie do pracy w zespole.
  • Język angielski na poziomie co najmniej B2.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z SAP BW lub/i BO.
  • Doświadczenie w administracji Oracle DB.
  • Doświadczenie z SAP S/4, ECC.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z pamięcią, powolnością systemu w BW.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659