Konsultant SAP Basis
  • Kraków
Kraków, Warszawa, Kraków, Wrocław
Accenture Polska
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania

 Czym będziesz się zajmować:

  • Wdrażanie i utrzymywanie złożonych środowisk SAP
  • Wprowadzanie zmian technicznych środowiska z wykorzystaniem ustrukturyzowanego podejścia minimalizującego ryzyko i opartego o wysoką niezawodność, dostępność i wydajność
  • Projektowanie i wdrażanie optymalnej konfiguracji SAP w celu maksymalizacji wydajności i dostępności systemu
  • Instalację i konfigurację serwerów baz danych SAP oraz serwerów aplikacyjnych
  • Zarządzanie użytkownikami SAP, uprawnieniami i profilami
  • Monitorowanie i zarządzanie obciążeniem pracy na systemach SAP
  • Monitorowanie systemów SAP (procesów, użytkowników, logów systemowych, błędów systemowych, blokad, miejsca na dysku itp.)
  • Administrowanie bazą danych SAP (planowanie i przeprowadzanie upgradeów, modernizacje, projektowanie i wdrażanie strategii tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, określanie i rozwiązywanie problemów)
  • Administrowanie systemami SAP (tworzenie klienta, kopiowanie klienta, usuwanie klienta) zgodnie z wymaganiami
  • Planowanie i wdrażanie aktualizacji
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji dla systemów i interfejsów SAP
  • Dostarczanie raportów o statusie systemów

Kogo szukamy?

 Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze SAP Basis (ERP, Solman, S/4 HANA)
  • Zdolność do podróży, jeśli będzie taka konieczność
  • Doskonałej znajomość języka angielskiego

Spełnienia co najmniej 2 wymagań z poniższych:

  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednej chmury publicznej (Azure, AWS, GCP)
  • Doświadczenie w tworzeniu prostych skryptów i aplikacji w: Node.JS, Python, PowerShell lub PowerCLI
  • Doświadczenie w Infrastructure as Code (IaC) przy użyciu plików definicji do odczytu maszynowego (na przykład Ansible)
  • Podstawowe zrozumienie funkcji systemu operacyjnego (Windows, Linux)
  • Doświadczenie z technologiami wirtualizacji (VMware, RHV/KVM, Hyper-V, Oracle VM) lub platformami chmurowymi (RedHat CloudForms; RedHat OpenStack)
  • Podstawowe doświadczenie z zakresu protokołów sieciowych
  • Znajomość metodologii i norm Agile lub PMI, zrozumienie procesu CI/CD, ITIL
  • Podstawowa znajomość w zakresie bezpieczeństwa w obszarach: bezpieczeństwo sieci, bezpieczeństwo aplikacji, protokoły bezpieczeństwa, kryptografia itp.

Opis projektu

 Dla każdego, kto myśli o karierze związanej z SAP, Accenture to trafny wybór. Jesteśmy globalnym liderem w zakresie rozwiązań SAP z ponad 30-letnią historią wdrożeń zakończonych sukcesem. Na całym świecie w Accenture zatrudnionych jest ponad 23 500 specjalistów SAP biorących udział w około 1 500 projektach rocznie dla ponad 1 300 klientów. Nasze bogate międzynarodowe doświadczenia umożliwią Ci nieograniczone możliwości rozwoju Twojej kariery zawodowej.

 Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz program akcji pracowniczych.
  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport).
  • Indywidualne wsparcie Career Counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem.
  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji).
  • Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z Fortune500 z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.
  • Employee Assistance Program – bezpłatne wsparcie w jednorazowych konsultacjach prawniczych, finansowych oraz psychologicznych.
  • Płatny program poleceń pracowników.

  • Praca Kraków
  • Konsultant Kraków
  • Konsultant ślubny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080