Konsultant / OD ZARAZ / Bez doświadczenia
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
PUCB International
28. 5. 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Konsultant ds. Akcji Reklamowych w Łódźi! Rozpocznij pracę i odbierz pierwsze wynagrodzenie już w ciągu TYGODNIA! Nie masz doświadczenia? Żaden problem! Jesteśmy gotowi szkolić Cię od podstaw! Wymagania:
• Wiek: 18-30 lat
• Pozytywne nastawienie i determinacja
• Energia i chęć do pracy z ludźmi
• Brak konieczności posiadania doświadczenia zawodowego Oferujemy:
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 4500ZL do 7000ZL netto miesięcznie
• Wypłaty co tydzień oraz bonusy i premie
• Specjalistyczne szkolenia i wyjazdy integracyjne sponsorowane przez firmę
• Przyjazną atmosferę i profesjonalne wsparcie zespołu
• Perspektywę rozwoju w ramach struktur firmy Obowiązki:
• Konsultowanie klientów na żywo
• Rozpowszechnianie informacji o firmie i partnerach
• Wypełnianie raportów oraz praca z dokumentami
Gotowy na nowe wyzwania? Zapisz się na rozmowę kwalifikacyjną dzwoniąc pod numer:
Lódź: 7.8.4.4.6.4.8.9.4
Kraków: 5.3.7.8.4.6.9.5.9

  • Praca Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851