Konsultant Obsługi Klienta
  • Wasilków
Wasilków, Wasilków, Podlaskie, Polska
Lavoro sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

SZUKASZ PRACY ?
Szukamy Ciebie !
Nie masz doświadczenia i jesteś osobą chętną do pracy?
Firma poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w Białymstoku,
na stanowisko: Telefoniczna obsługa klienta
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Kontakt telefoniczny (tylko połączenia przychodzące)
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
NASZE WYMAGANIA
- Wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci
- Podstawowa znajomości pakietu MS Office
- Komunikatywność, otwartość w rozmowie z klientem
- Umiejętność komunikowania się w języku angielskim mile widziana
OFERUJEMY
- Szkolenie wstępne
- pracę w trybie stacjonarnym w Białymstoku
- szkolenia i opiekę prowadzoną przez doświadczonych trenerów
Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV!
Zapewniamy przyjazną atmosferę podczas rekrutacji :)
Masz pytania?
Zadzwoń: 790 560 187
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych, którą znaleźć można na stronie internetowej www.lavoro.com.pl
Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

  • Praca Wasilków
  • Konsultant Wasilków
  • Wasilków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659