Konsultant/Konsultantka w zespole pozyskiwania funduszy unijnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Accreo Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej i innych dostępnych źródeł finansowania dla klientów spółki;
  • opracowywanie koncepcji projektów w celu dostosowania do wymogów konkursu oraz zwiększenia szans na pozyskanie dofinansowania;
  • opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach aktualnych konkursów w szczególności dla projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych i infrastrukturalnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i wytycznymi programowymi;
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących funduszy unijnych i innych źródeł pomocy publicznej;
  • stała współpraca z klientami w celu świadczenia doradztwa w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej;
  • monitorowanie informacji z zakresu pozyskiwania pomocy publicznej, w tym informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych;
  • analiza przepisów i wytycznych w zakresie dostępnych programów wsparcia;
  • kontakt z klientami i instytucjami publicznymi w trakcie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej;
  • organizacja pracy zespołu projektowego oraz współpraca z podmiotami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczno-finansowe lub techniczne),
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w zakresie funduszy unijnych (w szczególności dla projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych lub infrastrukturalnych);
  • znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętności komunikacyjne, dbałość o atmosferę pracy w zespole;
  • zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków;
  • otwartość, inicjatywa i chęć poszukiwania nowych rozwiązań;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Word, MS Excel);

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym i dynamicznym zespole, w kulturze organizacyjnej opartej na współpracy i partnerstwie;
  • szansę na pogłębianie doświadczenia zawodowego przy współpracy z ciekawymi klientami;
  • możliwość awansu zawodowego;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • elastyczny czas pracy;
  • częściowo możliwość pracy zdalnej;
  • dogodną lokalizację biura w pobliżu stacji metra „Świętokrzyska”.

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183