Konsultant / Konsultantka Sprzedaży - Wino
  • Warszawa, Włochy, Komitetu Obrony Robotników 49
mazowieckie, Warszawa, Włochy, Komitetu Obrony Robotników 49, mazowieckie, Polska
PHZ Baltona S.A.
27. 9. 2024

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od blisko 80 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Aktualnie poszukujemy Konsultanta sprzedaży win do naszego największego sklepu w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Chopina w Warszawie.
Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Baltony.
  • Aktywne promowanie i sprzedaż produktów wybranej marki produktów winiarskich.
  • Edukowanie klientów i personelu sklepu w zakresie produktów i producenta wskazanej marki.
  • Prowadzenie degustacji.
  • Dbanie o zachowanie dostępności produktów i właściwej ekspozycji na półce.
  • Realizacja planów sprzedażowych wskazanych win.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta.
  • Doświadczenie w pracy w sklepach oferujących alkohol.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Znajomość języka polskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania pozytywnych relacji.
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (również w godzinach wczesnoporannych i późnowieczornych).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wyjątkowej atmosferze lotniska.
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy.
  • Wynagrodzenie zależnie od Twojego doświadczenia.
  • Dodatek za pracę w niedziele i w święta.
  • Szkolenia wyjazdowe – zagraniczne – w zakresie wybranej marki.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, szkolenia, świadczenia świąteczne).​
  • Przy pracy na pierwszą lub zamykającą zmianę - dojazd taxi.
  • Początek pracy związany jest z uzyskaniem przepustki - zapewniającej możliwość wejścia na lotnisko (ok 4 tygodni od złożeniu wniosku o przepustkę).

  • Praca mazowieckie
  • Konsultant Wysokie Mazowieckie
  • Konsultant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210