Konsultant / Konsultantka Infolinii Sprzedażowej (m/k)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych, w ramach kampanii sprzedażowych z Klientem Własnym - dzwonisz tylko do aktualnych klientów firmy, nie korzystamy z tzw. 'zimnych baz', nie dzwonimy do 'przypadkowych osób',
  • Sprzedaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych największego operatora komórkowego w Polsce,
  • Dopasowywanie oferty sprzedażowej do aktualnie posiadanej przez Klienta,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i przede wszystkim partnerskich relacji z Klientem.

Wymagania pracodawcy

  • Szukamy osób komunikatywnych, lubiących kontakt z klientem,
  • Ważne są dla nas: Twoja motywacja, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do klientów,
  • Musisz sprawnie, w podstawowym zakresie, obsługiwać komputer i być dyspozycyjna/y do pracy zmianowej, w godzinach 9:00 - 20:00, pracujemy poniedziałek - piątek i czasami (b. rzadko) w jedną sobotę miesiącu (w sobotę zmiany w godzinach 10:00-16:00),
  • Oczekujemy gotowości do rozpoczęcia pracy/szkolenia od: 24.06.2024 r.,
  • Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, będzie to niewątpliwy atut - ale nie jest to warunek konieczny, bo wszystkiego sami Cię nauczymy.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę,
  • Pracę 6-8 godzin dziennie,
  • Pracę w nowoczesnym, przyjemnie klimatyzowanym biurze, na Czechowie,
  • Kompleksowe szkolenie wstępne (oczywiście w ramach umowy o pracę) - po którym będziesz się czuł/a w pełni przygotowany/a do pracy - dbamy o kompleksowe wdrożenie każdej, nowej osoby,
  • Jasną ścieżka kariery - uwzględniająca zmianę stanowiska oraz wzrost płacy,
  • Pozytywną atmosferę w pracy, wsparcie trenera, kierownika i współpracowników,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, nauki i osiągania sukcesów w sprzedaży pracując dla największego operatora telekomunikacyjnego w kraju, poznanie i współtworzenie jego kultury organizacyjnej,
  • Mamy dla Ciebie różnie, dodatkowe benefity w bardzo atrakcyjnych cenach (dla naszych pracowników - mamy bardzo atrakcyjne dofinansowanie do benefitów) - ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karty Multisport itp., kursy językowe, zniżki na usługi firmowe.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Konsultant Lublin
  • Konsultant ślubny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080