Konsultant / Konsultantka ERP ds. księgowości w enova365
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
INSOLUTIONS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Zabrze

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

Mile widziane

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie obsługi informatycznej obszaru księgowości
  • Opracowywanie dokumentacji dla klienta
  • Współpraca z działem programistów w zakresie obsługi złożonych problemów
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP pod potrzeby klienta w zakresie obszaru księgowości
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu w zakresie obszaru księgowości
  • Stałe wsparcie Klienta w zakresie obsługi informatycznej obszaru księgowości

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania klasy ERP np. enova365 w obszarze księgowości
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą klienta lub związane z pracą w dziale księgowości
  • Znajomość podstawowej obsługi baz danych MS SQL.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Udział we wdrożeniach odbywających się w siedzibie klienta lub związane z pracą w dziale księgowości.
  • Komunikatywność.
  • Ciągła chęć rozwoju.
  • Proaktywność.
  • Odpowiedzialność.

  • Znajomość systemu Jira

To oferujemy

  • Wsparcie zespołu wdrożeniowego
  • Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń z zakresu enova365
  • Umowa o pracę lub kontrakt typu B2B (do wyboru)
  • Elastyczne godziny pracy w trybie stacjonarnym (preferujemy obecność w biurze ze względu na team building i sprawniejszą komunikację)

Benefity

  • owoce
  • ubezpieczenie grupowe

Etapy rekrutacji

  • Przesłanie CV i listu motywacyjnego
  • Rozmowa telefoniczna
  • Rozmowa kwalifikacyjna
  • Zadanie rekrutacyjne
  • Decyzja

Kontekst pracy

  • Zespół: 15+
  • Architektura/technologia: ustala Projekt Manager w konsultacji z zespołem
  • Zarządzanie projektami: Project Manager
  • Kontakt z klientem: częsty i wymagany, zarówno mailowy jak i telefoniczny
  • Wsparcie techniczne: Stałe wsparcie programistów i osób z zespołu wdrożeniowego
  • Metodologia: Standardy i dokumentacja, planowanie pracy
  • Lokalizacja: nowe biuro w Zabrzu

Codziennie wspieram klientów w pracy z oprogramowaniem ERP dzięki wiedzy biznesowej z obszaru księgowości oraz znajomości systemu enova365.

Pełnię rolę konsultanta, który zna system ERP oraz rozumie procesy biznesowe obsługiwane za pomocą tego systemu. Doradzam, pomagam optymalizować procesy, rozwiązuję proste problemy techniczne, przeprowadzam aktualizacje oprogramowania. W przypadku bardziej złożonych zadań lub zgłoszeń współpracuję z programistami i koordynuję ich prace, aby klient otrzymał pełną, kompleksową pomoc.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez INSOLUTIONS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Juliusza Słowackiego 2A, 41-800 Zabrze (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: odo@insolutions.pl.

  • Praca Zabrze
  • Konsultant Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zabrze
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zabrze
  • Konsultant ślubny Zabrze
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zabrze
  • Specjalista ds. PR Zabrze
  • Specjalista ds. reklamy Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030