Konsultant / Konsultantka ds. sprzedaży telefonicznej
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Online Marketing Help Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie kontaktu z potencjalnymi klientami (b2b) drogą telefoniczną
  • Badanie potrzeb
  • Zainteresowanie potencjalnego klienta naszym rozwiązaniem
  • Dbanie o wysoką jakość rozmów z klientami
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Dobrze znasz pakiet MS Office
  • Jesteś zorientowany na wyniki
  • Cechuje Cię samodzielność i samodyscyplina
  • Umiesz efektywnie się komunikować i budować relacje
  • Umiejętność zadawania pytań i aktywnego słuchania to Twoja super moc
  • Znajomość branży marketingu internetowego
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie C1
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej
  • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej

To oferujemy

  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja) zawsze wypłacane na czas
  • Ciągłe kształcenie i zaplanowany rozwój w strukturach firmy
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego
  • Regularne spotkania integracyjne

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Konsultant Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Specjalista ds. transportu Tychy
  • Specjalista ds. HR Tychy
  • Specjalista ds. turystyki Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119